Przyjęcia okolicznościowe

Wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Organizacja Imprez okolicznościowych to nasza specjalność.

Na naszych salach organizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe: komunie i chrzcin, bankiety, przyjęcia jubileuszowe, uroczystości rodzinne, zabawy karnawałowe, spotkanie firmowe. Naszym Gościom polecamy najlepsze potrawy do wyboru z bogatego menu.

Nasze bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych pozwala nam zapewnić iż dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę, bale czy przyjęcia traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej godnych wrażeń. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sale o różnych wielkościach. W Mosinie przy ulicy Sowinieckiej znajduje się sala do 120 osób dla uroczystości weselnych. Również w Mosinie przy ulicy Leszczyńskiej posiadamy salę do 80 osób w zależności od rodzaju imprezy. W Luboniu przy ulicy Kalinowej jeden do dyspozycji sala od 45 do 70 osób w zależności od rodzaju imprezy. Zapraszamy do oglądania naszych sal w dogodnym dla Państwa terminie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Rezerwacja - zamówienia

Zarezerwuj imprezę,  zamów telefonicznie Twoje ulubione danie i odbierz w restauracji

Rezerwacja i zamównienia telefoniczne
Scroll to Top
Call Now Button