Przyjęcie Weselne

Są w naszym życiu okazje szczególne, o których marzymy, zanim się zdarzą i które wspominamy przez całe życie. Wesele które organizujemy mają oprawę godną Waszych oczekiwań i marzeń, która zapisze się w Waszej pamięci jako przeżycia romantyczne i niezwykłe.Dla naszych Gości mamy kilka sal o różnej wielkości, z których tylko jedna może pomieścić aż do 120 osób przy stole. Pomieszczenie jadalne przylega do parkietu, na którym nasi i Państwa Goście mogą popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Połączenie dobrej muzyki, wspaniałej kuchni i szampańskich nastrojów pozostawi niezapomniane wrażenia. Pomożemy zorganizować przyjęcie zgodnie z Państwa życzeniami i oczekiwaniami. Przygotujemy specjalne, odświętne dania, zadbamy o dekoracje, dodatkowe atrakcje, oprawę muzyczną, stworzymy niezapomniany klimat.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sale o różnych wielkościach. W Mosinie przy ulicy Sowinieckiej znajduje się sala do 120 osób dla uroczystości weselnych. Również w Mosinie przy ulicy Leszczyńskiej posiadamy salę do 80 osób w zależności od rodzaju imprezy. W Luboniu przy ulicy Kalinowej jeden do dyspozycji sala od 45 do 70 osób w zależności od rodzaju imprezy. Zapraszamy do oglądania naszych sal w dogodnym dla Państwa terminie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Rezerwacja - zamówienia

Zarezerwuj imprezę,  zamów telefonicznie Twoje ulubione danie i odbierz w restauracji

Rezerwacja i zamównienia telefoniczne
Scroll to Top
Call Now Button